Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dvě slunce Anety Langerové v neděli v Polné

/
/
/
544 ZobrazeníKoncertní turné s kapelou a smyčcovým triem Anety Langerové nazvané Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován zavítá v neděli 6. srpna do Polné, která se stane jedinou zástávkou na Vysočině. Turné je pojmenováno posledním albem zpěvačky Dvě slunce, které vyšlo v roce 2020.

„Věřím, že vám písně budou v krásném letním čase dobrými společníky. Každá z nich má svůj vlastní příběh a atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Tak jako na této cestě doprovází mne. Nepřestává mě překvapovat energie, která vzniká na živých koncertech. Interakce mezi námi a publikem dává každému hudebnímu večeru jedinečné kouzlo. Těším se, že se spolu s vámi opět setkám v nekonečném prostoru dvou sluncí, kde je snění dovoleno. Ať hudba zní a slunce svítí všem bez rozdílu“ říká Aneta Langerová.

Fanoušci se budou moct zaposlouchat na koncertním turné, na kterém Anetu doprovodí její kapela společně se smyčcovým triem, nejen do nových příběhů. Těšit se tak mohou na zkušené muzikanty, jako je klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak.

Koncert začíná na nádvoří zámku v Polné ve 20.30.

Informace o Anetě Langerové, vystoupeních a předprodeji vstupenek naleznete na: www.langerovaaneta.cz, www.facebook.com/AnetaLangerovaOfficial/ a www.instagram.com/langerova_aneta/.

Úvodní foto: Aneta Langerová, autor: Herbert Slavík

  • Facebook
  • Twitter