Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Poznáte muže z fotografií, pátrají po něm policisté na Havlíčkobrodsku

/
/
/
250 ZobrazeníPolicisté z Havlíčkova Brodu se obracejí na veřejnost a žádají o spolupráci při prověřování případu krádeže peněženky s platební kartou. Policisté hledají muže zachyceného na fotografiích a potřebovali by v zájmu prověřování zjistit jeho totožnost.

„Ke krádeži došlo v úterý 20. června v dopoledních hodinách v prostorách podchodu k nástupištím vlakového nádraží. Pachatel si vytipoval poškozenou ženu a v nestřeženém okamžiku jí vytrhl z ruky peněženku s platební kartou, finanční hotovostí a osobními doklady. Poté se dal na útěk,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Po přijetí trestního oznámení začali policisté případ prověřovat. „Zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Policisté provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro objasnění případu. Případ prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky. V zájmu prověřování by potřebovali zjistit totožnost muže na fotografiích a s žádostí o spolupráci se proto obracejí na veřejnost.
Žádáme občany, kteří muže na fotografiích poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158 nebo přímo kontaktovali obvodní oddělení Havlíčkův Brod na telefonním čísle 974 271 651,“ dodala Michaela Lébrová.

  • Facebook
  • Twitter