Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dvě nehody v neděli na Jihlavsku a Třebíčsku, čtyři zranění

/
/
/
1126 ZobrazeníV neděli 5. srpna ráno zasahovali hasiči u dopravní nehody dvou osobních aut na silnici mezi Náměští nad Oslavou a Vícenicemi. Při nehodě se zranili tři lidé. Odpoledne se pak zranil jeden člověk při havárii u Vápovic na Jihlavsku. 

Ranní nehoda se stala okolo půl sedmé a na místo události vyjeli profesionální hasiči z Náměště nad Oslavou. „Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob. Na havarovaných vozidlech provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen. Krátce po osmé hodině ranní byly následky dopravní nehody odstraněny, provoz  se plně obnovil a zasahující jednotka hasičů se vrátila na svoji základnu,“ popsala ranní událost Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

Havárie u Vápovic na Jihlavsku, foto: HZS Kraje Vysočina

Druhá havárie se stala u Vápovic na Jihlavsku po čtvrté hodině odpoledne a na místě pomáhali profesionální hasiči z Telče společně s dobrovolnými hasiči ze Želetavy. „Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše mimo komunikaci. Při nehodě se zranila jedna osoba a skončila v péči zdravotníků. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování,“ dodala Petra Musilová.

  • Facebook
  • Twitter