Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dva řidiči v Jihlavě pod vlivem drog a alkoholu

/
/
/
584 ZobrazeníVe čtvrtek 1. a v pátek 2.  listopadu zastavili policisté v Jihlavě dva řidiče, kteří usedli za volant pod vlivem alkoholu a drog, oběma hrozí postihy a policejní vyšetřování.

Ve čtvrtek po deváté hodině večer kontrolovali policisté vůz Škoda Felicia, který jel po Brtnické ulici  v Jihlavě. „U dvacetiletého řidiče dechová zkouška neprokázala alkohol, ale odhalila ovlivnění návykovou látkou. Test byl pozitivní na amfetamin. Policisté řidiči zakázali další jízdu. Dále se muž podrobil lékařskému vyšetření, při kterém mu byl odebrán biologický materiál. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku na úseku dopravy, případ policisté dále šetří,“ popsala první případ policejní mluvčí Jana Kroutilová.
O řidičský průkaz přišla pětadvacetiletá žena, která řídila v pátek v noci auto pod vlivem alkoholu. „Jela v Jihlavě kolem jedné hodiny v noci s autem Seat po Žižkově ulici. Vozidlo zastavila policejní hlídka a provedla kontrolu. Řidička nepředložila řidičský průkaz. U ženy policisté při dechové zkoušce naměřili hodnotu 0,77 promile alkoholu. Obdobnou hodnotu u ní vykázala i opakovaná dechová zkouška. Policisté řidičce zakázali pokračovat v další jízdě. Žena je podezřelá ze spáchání dopravních přestupků, které policisté šetří,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter