Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dominika na cestě zavítala do Havlíčkova Brodu

/
/
/
3787 ZobrazeníSlečna, která měří metr a půl, se vydala společně se svou malinkatou Hondou napříč Jižní Amerikou. Svůj příběh o neuvěřitelné cestě přijela odvyprávět i do Městského divadla a kina Ostrov v Havlíčkově Brodě. 

„Původně to měla být pohodová cesta na tři měsíce která se změnila v pekelnou jízdu na deset měsíců,“ podotkla Dominika, která své vyprávění začíná v Kolumbii. Podle ní by většina cestopisů měla být motivační, ten její naopak vypadá spíše jako by měl všechny odradit. Historka o tom, jak jí za bílého dne ukradnou foťák a místní policie to ani neřeší je krásnou ukázkou tamní kultury. Bohužel to nebyla ta nejmenší komplikace.

Její Honda několikrát absolvuje vyndáním motoru, nejdříve v servisu Hondy, poté se musí přesunout dokonce do Yamahy, kde prý mají lepší mechaniky. Přes všechny komplikace to Dominika nikdy nevzdá a popere se  sněhem, smečkou toulavých psů a zvládne i nejdražší pobyt v nemocnici ve svém životě. Nakonec vyprávění zakončí po 11 237 kilometrech tím, že dojede do cíle. Celou besedu zakončilo čtení úryvku z knížky a autogramiáda.

  • Facebook
  • Twitter