Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Domácí hospic Vysočina poskytuje služby už 20 let

/
/
/
711 ZobrazeníV uplynulých dvaceti letech umožnil Domácí hospic Vysočina v Novém Městě na Moravě 1147 pacientům, aby mohli zemřít doma, v důvěrné známém prostředí, v péči svých nejbližších. Takto ve stručnosti lze charakterizovat dvacet let existence jedno z nejstarších poskytovatelů domácí hospicové péče v České republice.

„Toto pro nás velmi významné výročí si připomeneme několika akcemi, kterými chceme zároveň oslovit nové dobrovolníky a dárce. Dnes proto spouštíme kampaň Přidejte se k nám, která obsahuje několik aktivit, které jsou zaměřené na různé skupiny. S hospicem budete moci běhat, chodit, jezdit na kole, jít na koncert atd. Chtěli jsme, aby se všichni, kteří se k nám přidají, o prázdninách především bavili a byli spolu se svými blízkými,“ vysvětluje ředitel hospice Petr Hradil.

Aktuálně se rozjíždí akce inspirovaná celosvětovým projektem Before I die. Ten vyzývá lidi, aby přemýšleli o své smrtelnosti a vážili si věcí, na kterých jim záleží. „Na Vratislavově náměstí v Novém Městě bude po celé prázdniny speciální zeď, na kterou budou moci lidé psát své vzkazy. Spouštíme také registraci na běh s naší patronkou Martinou Sáblíkovou a zároveň hledáme dobrovolníky do rodinné akce Prázdniny s hospicem,“ doplňuje ředitel hospice.

  • Facebook
  • Twitter