Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Podpořte jihlavské podniky a sbírejte Účty s gustem!

/
/
/
405 ZobrazeníLéto je doba zaslouženého odpočinku a k tomu patří i dobrá knížka, jídlo a pití. Město Jihlava proto podpoří zákazníky místních knihkupectví, antikvariátů, restaurací a pohostinství. Podpořte jihlavské podniky také a město zaplatí vaše Účty s gustem!

Podmínko u soutěže je odevzdat v turistickém informačním centru (TIC) na Masarykově náměstí 2 v provozní době nejméně dvě účtenky v celkové hodnotě minimálně 500 Kč (v součtu, vč. DPH), které nesou datum od 1. července 2020. Na TIC poté vyplníte formulář, který vhodíte do zapečetěné urny. Z té se bude losovat jeden výherce, kterému město soutěžní účty zaplatí, každý srpnový pátek od 17.00 v rámci akce Léto s gustem na Masarykově náměstí.

„Můžete si koupit knihu v knihkupectví nebo antikvariátu, dát si dobré jídlo v restauraci nebo provozovně se stravovacími službami a libovolně tyto účty kombinovat. Podmínkou je, aby vaše útrata byla provedena na území města Jihlavy. Cílem je podpořit místní podniky po nedávné krizi a připomenout návštěvníkům, že jsou v Jihlavě i kromě obrovských obchodních center i malebné kamenné podniky, které stojí zato navštívit,“ uvedla iniciátorka soutěže Silvie Čermáková.

Soutěže se lze účastnit opakovaně a je možné vyplnit více formulářů s dodáním účtenek – zvýšit si tím šanci na výhru. Statutární město Jihlava do soutěže vložilo 20 tisíc korun a každý srpnový pátek se bude losovat výhra maximálně do pěti tisíc korun. V případě, že by částka nebyla týdně vylosována, bude se do celkové výše vložené částky losovat v pátek 28. srpna.

Formulář soutěže a podrobná pravidla najdete zde.

  • Facebook
  • Twitter