Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dobrovolníci opravili altán v parku Nad Tunelem v Jihlavě

/
/
/
1197 ZobrazeníV polovině léta zaměstnanci přepravní společnosti DPD opravili altánek v parku Nad Tunelem v Jihlavě. S nápadem zkrášlit kus Jihlavy přišli sami zástupci společnosti. Město dobrovolníkům uhradilo pracovní pomůcky. 

„Společnost DPD město oslovila v rámci své dobrovolnické činnosti. Odbor správy realit vytipoval čtyři místa v Jihlavě, která by potřebovala úpravu. Dobrovolníci se poté rozhodli, že opraví altán v parku Nad Tunelem v Rantířovské ulici,“ sdělil Ondřej Stránský z městského odboru správy realit.

Dobrovolníci opravili v Jihlavě altán

 

Deset zaměstnanců společnosti altánek nejprve obrousili, poté jej natřeli. „Této spolupráce si město váží a těšíme se na další obdobné projekty. Zároveň doufáme, že se k obdobné spolupráci odhodlá více firem,“ sdělil náměstek pro oblast správy realit Radek Popelka.

„Věřím, že aktivitu ocenili i návštěvníci parku, kdy jsme zaznamenali hned několik pozitivních reakcí na naše činění,“ doplnil Josef Chochola, manažer společnosti.

 

 

 

  • Facebook
  • Twitter