Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Do práce na kole v Jihlavě už po jedenácté

/
/
/
281 ZobrazeníAkce spolku AutoMat, která motivuje k aktivní udržitelné dopravě i zájmu o veřejný prostor, nalákala loni na 25 000 lidí. Registrace se pro jednotlivce i firemní týmy z celého Česka otevřela 1. února a k včasnému přihlášení láká i nejlevnějším startovným, za které se lze přihlásit do 28. února.

Už nyní se mohou zájemci na www.dopracenakole.cz registrovat v Jihlavě do 11. ročníku kampaně, výzvy a soutěže Do práce na kole. Originální firemní teambuilding, motivace k pravidelnému pohybu venku, deklarace podpory udržitelné dopravy, ale také možnost využít akce pro účastníky zdarma nebo třeba i vyhrát některou z cen. To je jen několik z důvodů, proč se do květnové výzvy v loňském roce zapojilo téměř 750 obyvatel Jihlavy a okolí, kteří vytvořili 184 týmů z více než 60 jihlavských firem, úřadů a škol.

Jak na to?
Stačí sestavit svůj dvou až pětičlenný firemní tým a v květnu preferovat všechny možné formy bezmotorové dopravy – kolo, koloběžku, běh nebo chůzi, zkusit to prostě co nejčastěji do práce aktivně. V celé republice se zapojí do letošního ročníku akce na podporu aktivní mobility padesátka měst velkých i menších. A v tom loňském získala Jihlava dokonce ročníkový titul Cykloměsto.  

V Jihlavě akci organizuje tradičně jihlavský spolek Sliby-Chyby. Jako benefit budou mít účastníci možnost zajít zdarma do kina, na prohlídku zajímavých míst Jihlavy nebo třeba na cestovatelskou přednášku. Jednou z mnoha cen bude i koloběžka Kostka v hodnotě 12 tisíc korun. Ale hlavním cílem výzvy je zamyslet se především nad tím, jak náš každodenní výběr dopravního prostředku ovlivňuje nejen naši fyzickou i psychickou kondici, jestli nemůžeme snížit zátěž životního prostředí, ale i zlepšit náš společný veřejný prostor. 

Registrace
Registrace jsou otevřené do 30. dubna, nyní je to nejvýhodnější, protože každý přihlášený dříve obdrží svůj startovní balíček s tričkem s opět originálním motivem letošního ročníku.
Kompletní informace a registrace na www.dopracenakole.cz.

  • Facebook
  • Twitter