Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Do Alternátoru se zaběhly ovečky z Déčka

/
/
/
3605 ZobrazeníEkotechnické centrum Alternátor v Třebíči se zapojuje do celoprázdninové soutěže ČT : D s názvem Sežeňte ovečky. Jejím cílem je děti a jejich rodiče přivést do zajímavých destinací během letních dovolených.

Soutěž probíhá od 30. června do 31. srpna a spočívá v hledání populárních oveček, které však najednou zmizely z obrazovek „Déčka“. Rozutekly se po celé republice a děti mají za úkol je najít. Nyní se pohybují po zajímavých místech, jako jsou hrady, muzea, hezká místa v přírodě nebo turistická centra. Tam všude jsou stanoviště, kde dítě může požádat o vydání letáku s heslem. Stanoviště jsou navíc rozdělena na červená a zelená (toto rozdělení lze najít na speciálním webu www.sezenteovecky.cz, kde se lze do soutěže také zaregistrovat).

K zapojení do soutěže je nutné, aby dítě navštívilo minimálně dvě zelená stanoviště a jedno červené nebo naopak. Na každém stanovišti lze kromě zmíněného hesla získat jako dárek tetovačku s motivem soutěže. Ke hře existuje také mobilní aplikace, v níž lze kromě karet s nalezenými ovečkami získávat i virtuální samolepky k vyzdobení fotografií pořízených mobilem.

Hra je určena pro děti do 15 let, které v ní soutěží například o stavebnice Lego, 1000 plyšových oveček či 1000 karetních her. Zapojit se mohou i dospělí – mají-li účet na Instagramu, lze na něj umísťovat fotografie ze zachraňování oveček pod hashtagem #sezenteovecky.

V Alternátoru lze letáky s hesly získat po požádání na recepci Alternátoru. Soutěžní kódy je možné zasílat až do 2. září 2018.

  • Facebook
  • Twitter