Dny Otevřených Ateliérů na Vysočině – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Dny Otevřených Ateliérů na VysočiněDevátý ročník Dnů otevřených ateliérů se letos uskuteční první říjnový víkend na Vysočině. V sobotu 5. a v neděli 6. října mohou zájemci navštívit desítky ateliérů po celém regionu.

Letos se veřejnosti otevře rovných 133 uměleckých a řemeslných ateliérů, své prostory veřejnosti otevřou také některé umělecké školy, muzea a galerie na Vysočině.
V rámci Dnů Otevřených Ateliérů na Vysočině mohou výtvarníci pozvat veřejnost do svého ateliéru či dílny, předvést techniku své tvorby, prezentovat ji a promluvit s návštěvníky o svém díle. Nabízí se jim tak
příležitost navázat nové kontakty s milovníky umění nebo potencionálními zákazníky a seznámit veřejnost se svou tvorbou pro jednou trochu jinak, než na výstavě v kamenné galerii.
Účastníci Dnů otevřených ateliérů si pro návštěvníky nachystali dílničky pro děti, dílny a workshopy pro dospělé, výstavy, ukázky výroby a tvorby. Akce probíhá pro veřejnost zcela zdarma.

Bližší informace o zúčastněných ateliérech, adresy a otevírací doby najdete na stránkách www.vysocinakultura.cz a na Facebooku.

  • Facebook
  • Twitter