Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Discgolfový turnaj poprvé v Havlíčkově Brodě

/
/
/
555 ZobrazeníV polovině září se uskutečnilo v parku Budoucnost v Havlíčkově Brodě slavnostní otevření discgolfového hřiště, které se nachází mezi koupalištěm a plaveckým bazénem. V neděli 13. listopadu se v parku Budoucnost uskuteční historicky první discgolfový turnaj.


Discgolf je velmi populární outdoorová aktivita pro všechny generace bez rozdílu věku. Vychází z pravidel golfu, jen s tím rozdílem, že se používají létající talíře. Každý hráč se pak snaží na co nejmenší počet hodů umístit disk do discgolfového koše. Turnaj je součástí

ové série Latitude 64 Tour 2022 presented by Discgolf-Shop.com, ve které jsou podporováni nováčci.
Kapacita turnaje je 60 hráčů a nováčci se nemusí bát. Základní pravidla jim vysvětlíme, disky pro hru můžeme zdarma zapůjčit a budou přiřazeni ke zkušeným hráčům, kteří je turnajem provedou,“ uvedl k listopadovému turnaji v Havlíčkově Brodě Pavel Brückler, hlavní pořadatel turnaje. Na turnaj mohou dorazit nejen soutěžící, ale i diváci.


Registrace na turnaj je nutná předem na webové stránce.
Více info o celé tour zde.

  • Facebook
  • Twitter