Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Loupežné přepadení v Humpolci policisté objasnili během týdne

/
/
/
507 ZobrazeníKriminalisté z Pelhřimova objasnili v krátké době loupežné přepadení, k němuž došlo v sobotu 22. října v časných ranních hodinách v zábavním podniku na ulici Masarykova v Humpolci.

„Dvaadvacetiletý muž v úmyslu získat finanční hotovost přistoupil k obsluze a s nasazeným boxerem požadoval vydání veškeré finanční hotovosti. Poškozená žena z obavy o svůj život a zdraví peníze vydala. Poté muž ze zábavního podniku odešel. Způsobil škodu přes čtyřicet osm tisíc korun.
Policistům se při prověřování trestného činu podařilo zjistit totožnost podezřelého a také to, že muž má vazby na Plzeňsku, kde se ho podařilo plzeňským policistům zadržet v neděli 30. října v noční době. Muže zkontrolovali a následně zadrželi. Zadržený pak směřoval do policejní cely v Pelhřimově,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová.
Kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaadvacetiletého muže, který byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. Na opakovaně soudně trestaného recidivistu podali policisté návrh vzetí do vazby.

Na základě shromážděných důkazů zahájil policejní komisař trestní stíhání muže. „Dvaadvacetiletý muž byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže,“ řekl mjr. Pavel Nováček, vedoucí oddělení obecné kriminality. Obviněný muž byl už v minulosti soudně trestán. Poslední pobyt za mřížemi si odpykal letos v srpnu.
Případ kriminalisté dále vyšetřují. „Za trestný čin loupeže lze uložit trest odnětí svobody až deset let,“ dodal Pavel Nováček.

  • Facebook
  • Twitter