Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Den pro zdraví v Nemocnici Pelhřimov: Zájemcům změří zdarma krevní tlak i okysličení krve

/
/
/
475 ZobrazeníNemocnice Pelhřimov ve spolupráci se Zdravým městem Pelhřimov pořádá akci Den pro zdraví, aneb co pro sebe můžeme udělat. Smyslem preventivní akce je ukázat, že zdravý životní styl a pravidelná pohybová aktivita by měla být nedílnou součástí každého z nás. Den pro zdraví se uskuteční ve čtvrtek 7. dubna od 10.00 do 15.00 v atriu hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov.

Pro návštěvníky bude připraveno několik atraktivních stanovišť, na kterých budou informováni například o prevenci civilizačních onemocnění. Zdravotníci zájemcům změří zdarma hodnotu glykémie, krevní tlak, okysličení krve a množství tělesného tuku v těle. Připraveno bude i vyšetření moči zaměřené na ukazatele ledvinných funkcí. V rámci celodenní akce bude v pelhřimovské nemocnici připravena prevence infekčních nemocí v podobě ukázek ochranných pomůcek a nácviku správné hygieny rukou. Přítomní se také dozvědí jak přestat kouřit, stát se dobrovolníkem v nemocnici nebo si připomenou zásady zdravého životního stylu, kam patří například zdravá výživa, pohybové aktivity nebo pravidelný spánkový rytmus.

  • Facebook
  • Twitter