Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dechová hudba Božejáci vystoupí ve Fóru v Třebíči

/
/
/
1778 ZobrazeníMěstské kulturní středisko Třebíč přichystalo na nedělní podvečer 21. října koncert jihočeské hasičské dechové hudby Božejáci, která vystoupí od 17.00 v třebíčském Fóru. 

Dechovka byla založena v roce 1904, ale i přes svůj rok založení je velmi mladá, věkový průměr muzikantů dosahuje 30 let. Vedlo ji mnoho kapelníků. Pod vedením Jana Březiny se Božejáci stali jednou z nejlepších českých dechovek. O jejich popularitě svědčí řada vítězství v prestižních přehlídkách dechové hudby a četná vystoupení v České televizi a v Českém rozhlase. Nynějším kapelníkem je Pavel Skalník, který před převzetím žezla od Jana Březiny hrál na trumpetu.
Kapela hraje na plesech, zábavách, koncertech a festivalech nejen v jižních Čechách a na Vysočině, ale po celém blízkém i vzdáleném okolí. Repertoár kapely tvoří skladby pro dechovou hudbu, ale i úpravy současných populárních písní.
Vstupenky jsou v prodeji u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 a na www.mkstrebi.cz přes E-VSTUPENKY.

  • Facebook
  • Twitter