Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

David Koller potěší své příznivce v havlíčkobrodském klubu Oko

/
/
/
803 ZobrazeníDavid Koller zahájí své letošní turné v havlíčkobrodském klubu Oko, kde naposledy koncertoval v Havlíčkově Brodě 7. února 2019 v KD Ostrov v rámci Acoustic tour 2019. Tehdy mu byla předkapelou cimbálovka z Mikulova. Na Vysočině vystoupí ještě 12. března v třebíčském Roxy.

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes už klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie.

Účinkoval i v dalších rockových formacích: Pusa, Žentour, Jasná Páka aBlue Effect. David Koller s kapelou Kollerband vyráží letos do klubů David Koller Tour 2022. Na koncertech zazní kromě osvědčených skladeb i novinky: My se vám ozveme, Pouta, Planeta bez paměti a Vězenkyně. „Všechny písně vznikly v době pandemie. Natáčelo a míchalo se v sedmi studiích a trvalo to velmi dlouho. Všichni si ještě živě pamatujeme, jak covid, hlavně zpočátku, komplikoval setkávání lidí. Člověk musel být trpělivý a na všechno si počkat. Nakonec se ke všem skladbám povedlo udělat i videoklipy,” říká David Koller.

Koncert v Klubu Oko Havlíčkův Brod bude v pátek 4. března od 21.00. „Vstupenky lze zakoupit na portálech smsticket.cz nebo na ticket.cz. V předprodeji budou také v naší kavárně. V den koncertu budou vstupenky s příplatkem u vchodu,“ uvedl Jakub Baloun, dramaturg klubu Oko.

  • Facebook
  • Twitter