Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Novoměstská nemocnice mění očkovací místo

/
/
/
525 ZobrazeníOčkovací místo v interním pavilonu novoměstské nemocnice mohou lidé využívat už jen do konce února. Poté bude uzavřeno. Zájemci o aplikaci očkovací látky proti onemocnění covid–19 ale mohou do nemocničního zařízení přicházet i nadále.

„Od 1. března se očkování přesune do infekční ambulance,“ informovala epidemiologická sestra Nemocnice Nové Město na Moravě Šárka Vidergotová. Zdravotníci zahájili očkování pro veřejnost v interním pavilonu novoměstské nemocnice v únoru loňského roku. Do dnešního dne aplikovali okolo sto dvaceti tisíc dávek vakcíny firmy Pfizer BioNTech.
Na novém očkovacím místě – v infekční ambulanci – se bude očkovat každé úterý v době od 14.00 do 16.00 s možností prodloužení do 18.00. Zájemci se mohou buď zaregistrovat na webové adrese https://crs.uzis.cz nebo přijít bez registrace.
Od 1. března bude také možné získat veškeré informace o očkování a zároveň i o testování na telefonním čísle 566 801 550, a to v době od 7.00 do 15.00.

  • Facebook
  • Twitter