Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dárky z Nového Veselí, které zasadí radost

/
/
/
1119 ZobrazeníPrsty od hlíny, čistá hlava, snídaně na rozkvetlém balkóně, ale i radost z prvního klíčku nebo vlastní úrody. S takovými tipy před Vánocemi přichází k milovníkům květin a bylinek společnost Plastia z Nového Veselí.

V e-shopu plastia.eu koupí zájemci dárkový poukaz společnosti Plastia, která nabízí výrobky pro domov i zahradu. Nabídka přináší samozavlažovací i běžné květináče a truhlíky, pěstební nádoby, vermikompostéry i ptačí krmítka. Dárkový poukaz potěší i milovníky špičkového designu, kromě funkce totiž Plastia klade důraz na moderní design svých produktů: vloni, už podruhé v historii, získala nejprestižnější světové ocenění v této oblasti – Red Dot Award.

Prvni tip: Zelený ostrov uprostřed domova

Udělejte radost samozavlažovací pěstební nádobou Urbalive, ve které se výborně daří pokojovým rostlinám, květinám, bylinkám, ale i méně náročné zelenině. Nyní je k dostání ve čtyřech barvách – k zelené a antracitové se nově přidala čokoládová a slonová kost. Moderní design kombinující plast a dřevo pochází z dílny proslulého českého designéra Jiřího Pelcla. (Viz titulní fotografie)

Druhý tip: Hravý dotek přírody v kanceláři
Jak na pracovním stole najít místo nejen na praktické věci, ale i na kousek přírody? Řešením je Moduloo – květináč, stojánek na tužky i skrýš na drobnosti, vše v jednom. Moduloo od mladé slovenské designérky Lucie Lehrer připomíná svou hravostí i barevností dětskou stavebnici.

Moduloo lze koupit jednotlivě ve fialové nebo limetkové barvě. K dostání je i trojbalení v šedých odstínech (bílá/antracit/šedá).

Ttřetí tip: Zábava při pozorování ptáčků
Kupte dětem ptačí krmítko a sledujte, kolik radosti jim přinese. Plastia nabízí ptačí krmítka FINCH a DOMEK. Obě tato krmítka vznikla ve spolupráci s Českou společností ornitologickou. Díky variabilnímu upevňovacímu systému můžete krmítko nejen zavěsit, ale i připevnit na tyč či zábradlí.

Design krmítek Finch a Domek je jednoduchý a funkční. U krmítka Finch jsou na výběr tři barevná provedení – zelené, vínové a antracitové. Domek je pak k zakoupení v barvě zelené a hnědé.
  • Facebook
  • Twitter