Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dan Bárta a Jaroslav Friedl koncertují v Humpolci

/
/
/
729 ZobrazeníDivadlo Za komínem v Humpolci hostí ve středu 29. července koncert zpěváka Dana Bárty, jedenáctinásobného držitele Ceny Anděl v kategorii Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, a kytaristy Jaroslava Friedla.

„Dan Bárta je autorem převážné většiny textů i hudby, kterou interpretuje. V rozhlasovém rozhovoru, který proběhl na začátku koronavirové karantény, byl Dan dotázán, čím by se mohl živit, pokud by tento stav zákazu kulturních akcí trval fatálně dlouho, a tím by došlo ke zhroucení systému živých kulturních akcí, jak jsme je znali doposud. A výčet dovedností tohoto umělce je obdivuhodný. S lehkostí by vám například vyasfaltoval střechu paneláku, právě to totiž byla jeho první profese. Nebo by vám díky svému vzdělání mohl pořídit rentgenový snímek. Jako čerstvý absolvent oboru Aplikované ekologie je také schopný vést výuku biologie, kterou by navíc mohl zpestřit odbornými publikacemi, na nichž se podílel jako spoluautor a fotograf.
Koncert bude komorní. Dana Bártu uslyší diváci v doprovodu kytaristy, člena několika jazzových formací, Jaroslava Friedla,“ uvedla Kateřina Čermáková, programová ředitelka divadla.
Začátek je 20.00, vstupné 300 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě.

  • Facebook
  • Twitter