Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Další tragická havárie zastavila silnici na Pelhřimovsku

/
/
/
1122 ZobrazeníK vážné dopravní nehodě došlo okolo sedmé hodiny večerní na silnici I/19 mezi Kamenem a Obrataní u odbočky na Šimpach na Pelhřimovsku. Po srážce osobního a nákladního vozu je silnice v místě v obou směrech neprůjezdná.

„Jedno z vozidel hořelo, na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina. Kvůli uzavřené silnici vede objízdná trasa přes Pacov a Eš. Zatím nelze odhadovat, jak dlouho bude silnice uzavřená.
Dopravní nehoda má tragické následky, v osobním voze zemřel jeden člověk. Řidič nákladního vozidla vyvázl bez zranění. Na místě bude probíhat ohledání a šetření ke zjištění příčiny a okolností nehody. Řidič nákladního vozidla byl nakonec převezen s podezřením na lehké zranění do nemocnice. Dechová zkouška u řidiče byla negativní,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Po uhašení hořícího vozidla a po důkladném ohledání vyprostili hasiči z vraku osobního aura torzo pouze jedné osoby, kterou se nepodařilo identifikovat. „Nehoda má tedy jednu oběť. Z šetření na místě vyplývá, že osobní vozidlo vyjelo do protisměru a čelně se střetlo s nákladním vozem. Po nárazu začala obě vozidla hořet. Místo tragické dopravní nehody je od 4.30 plně průjezdné,“ doplnila Dana Čírtková ve středu ráno.

  • Facebook
  • Twitter