Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Další pondělní nehoda na Žďársku

/
/
/
918 ZobrazeníU Fryšavy pod Žákovou horou havaroval v pondělí 26. března po poledni na silnici mezi Herálcem a Kadovem řidič s dodávkou, skončil v péči zdravotníků, na místě zasahovali po třinácté hodině profesionální hasiči ze Žďáru nad Sázavou.
„Dodávka skončila po nehodě převrácená na boku, při nehodě se zranil řidič vozidla a skončil v péči zdravotníků. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen. Před třetí hodinou odpoledne byly následky dopravní nehody odstraněny,  zásah ukončen a jednotka se vrátila zpět na svoji základnu,“ popsala událost a zásah hasičů Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.
Třiadvacetiletý řidič nákladního vozidla o hmotnosti do 3,5 tuny značky Renault Master projížděl po silnici ve směru od Herálce na Kadov. „Při projíždění pravotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost jízdy a dostal s vozem smyk, který nezvládl. Vyjel do protisměru a následně mimo silnici, kde narazil do stromu. Auto se převrátilo na bok a po levém boku sjelo vlevo mimo komunikaci. Policisté provedli u řidiče na místě dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem. Při dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn. Hmotná škoda dosáhla částky 120 000 korun. Věc dopravní nehody vyřešili policisté na místě uložením pokuty v příkazním řízení,“ dodala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter