Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čtrnáctiletá dívka se nevrátila do zařízení pro mládež, hledá ji policie

/
/
/
653 ZobrazeníKriminalisté se obracejí na obyvatele Jihlavska s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované čtrnáctileté dívce, která má trvalé bydliště v Hodoníně, od roku 2018 má nařízenou ústavní východu a je umístěna v zařízení pro mládež v Janštejně na Jihlavsku.

Celostátní pátrání po dívce bylo vyhlášeno v září, když se nevrátila z povolené vycházky u své příbuzné v Hodoníně.

„Dívka je vysoká 159 centimetrů, hubené postavy a má hnědozelené oči. Vlasy měla naposledy dlouhé vlnité a obarvené tmavě červeně. Dívka má na levé ruce zhojené jizvy. Dále má na levé ruce tetování, a to datum 22.7., 2Pa.3, na pravé ruce – planetka, korunka.
Na sobě měla při odchodu na dovolenku oblečenou černou mikinu s pruhy na bocích, šedé kalhoty a na hlavě měla zelenou kšiltovku,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Hledaná dívka

Pohřešovaná dívka by se mohla s největší pravděpodobností pohybovat na Hodonínsku. „Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter