Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Stotisícová škoda na autech v Jihlavě, policisté hledají pachatele, znáte je?

/
/
/
490 ZobrazeníJihlavští policisté vyšetřují případ poškození aut, ke kterému došlo v prosinci v Jihlavě. Způsobená škoda přesáhla sto tisíc korun. Policisté pátrají po třech mladících, které zachytila kamera, a žádají obyvatele o spolupráci.

K poškození aut došlo na začátku prosince v Rantířovské ulici v Jihlavě. „Kolem půlnoci procházeli po ulici tři mladí muži, kteří na ploše před budovou postupně všichni vyskočili na jedno ze zaparkovaných aut a pak přeskakovali na střechy dalších vedle stojících vozů, vše ještě zopakovali. Na poškozených vozidlech byla škoda vyčíslena na více než sto tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Policistům se podařilo zjistit kdy a za jakých okolností k poškození vozidel došlo. V zájmu prověřování případu by nyní potřebovali zjistit totožnost tří mladíků, kteří jsou zachyceni na kamerovém záznamu. „Žádáme občany, kteří mladíky na kamerovém záznamu poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli jiné informace vedoucí k objasnění případu,“ dodala Jana Kroutilová.

Aktualizace 20:01
„Veřejnost poskytla na základě výzvy médií policistům důležitý poznatek a díky dalšímu šetření se podařilo zjistit totožnost všech tří mladíků. Po mladých mužích tak v současné době nepátráme. Případ policisté dále prověřují a provádějí nezbytné úkony trestního řízení,“ doplnila Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter