Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čokoládový festival sladkých drobností v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1123 ZobrazeníOd pátku 28. února do neděle 1. března hostí Kulturní dům Ostrov v Havlíčkově Brodě ve znamení čokolády. Své stánky tu rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot.

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 25 stánků: ČokoKebab, Kamila Chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, Chocolaterie Havířov, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Judith Sweet Art, Koruna pralinky a mnoho dalších.
Čokoládový festival nabídne kulinářskou přehlídku, na níž kuchaři předvedou své čokoládové recepty. Návštěvníci uvidí, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Už jste třeba ochutnali gaskoňské dušené hovězí maso s čokoládou a armagnacem? Nebo vanilková krupicová kaše z espumy s čokoládovým sněhem ze suchého ledu? Příznivci umění se mohou zastavit u obrazů malovaných hořkou, bílou a barevnou čokoládou štětcem a špachtlí na plátno.

„Letos bude více ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží, například tzv. Hra o poklad! Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit, si může u vstupu za 30 Kč zakoupit zlatý čokoládový pohár. Každý pohár obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5 000 Kč.

Na Čokoládový festival je vstupné jen 60 Kč (40 Kč pro seniory, studenty). Děti a mládež do 6 let mají na akci vstup zdarma.

Zájemci mohou rovněž soutěžit o volné vstupy na: www.cokoladovy-festival.cz.

  • Facebook
  • Twitter