Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čítárnička s Markétou Hrubešovou v Havlíčkově Brodě

/
/
/
520 ZobrazeníKrajská knihovna Vysočiny Havlíčkův Brod uspořádala na oddělení pro děti a mládež v úterý 4. října odpoledne Čítárničku s Markétou Hrubešovou. Známá herečka, moderátorka, spisovatelka a vášnivá kuchařka četla pro děti ze své knihy Koko a jeho kamarádi.

Knihu ilustrovala Katarina Gasko a vydala Euromedia Group, a. s., v edici Pikola v Praze v červnu 2022. Knihu autorka věnovala své dceři Christel Lilly. „Havlíčkův Brod znám. Oslovil mě místní pivovar s návrhem napsání kuchařky s pivními recepty,“ uvedla Markéta Hrubešová.
Kniha Rebelka – obsahuje 75 receptů a autorka knihy vařila každý recept čtyřikrát. Trvalo skoro rok, než byla kuchařka na světě a vydaná v roce 2014. Nakladatelem knihy je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, a. s. Na čítárničce děti společně s Markétou vytvořily jednoduché jídlo podle knihy vydané v roce 2011 Tak vařím já.

  • Facebook
  • Twitter