Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Od poloviny října od dálnice na Jihlavu opět ve dvou pruzích v obou směrech

/
/
/
569 ZobrazeníV polovině října plánuje Ředitelství silnici a dálnic ČR uvést do provozu v režimu předčasného užívání stavby pravý jízdní pás jihlavského přivaděče, kde v současnosti probíhají na silnici I/38 dokončovací práce v pravém jízdním pásu, který prochází opravou v délce 5 600 metrů.

V sobotu 1. října dokončil zhotovitel pokládku obrusné konstrukční vrstvy a v současné době probíhá instalace vodorovného a svislého dopravního značení a dokončuje se krajnice spolu s částí zádržného systému.

V příštím týdnu už se budou provádět zejména drobné dokončovací práce. Pokud nenastanou nějaké zásadní komplikace, bude provoz na opravenou část přivaděče převedený v průběhu soboty 15. října, kdy se také otevře uzavřený exit 112 z D1 ve směru od Prahy a větve všech mimoúrovňových křižovatek obsluhující pravá jízdní pás.

V době zimní údržby se tímto dopravně nejvytíženějším úsekem na silnici první třídy v Kraji Vysočina bude jezdit v obou jízdních pásech bez jakéhokoliv omezení, tedy v režimu vedení provozu 2/2 jízdní pruhy. Technika a lidé se sem vrátí až na jaře příštího roku, kdy bude zahájena oprava levého jízdního pásu přivaděče.

Foto: Pokládka obrusné vrstvy probíhající v minulém týdnu, archiv Strabag, a. s.

  • Facebook
  • Twitter