Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čestmír Suška vystavuje svá díla v Novém Městě na Moravě

/
/
/
759 ZobrazeníExpozice pod širým nebem v Novém Městě na Moravě rozděluje od samého začátku návštěvníky a Novoměšťáky na dva tábory. Jedni díla obdivují a zastávají se jich, druzí tyto železné monumenty nazývají šrotem, který patří spíše do sběru a ne na náměstí. Každopádně výstava splňuje přesně to, co pořadatelé chtějí, mluví se o ní a díky tomu láká další turisty.

Sochy si mohou návštěvníci prohlédnout na několika místech, nejvíce jich najdou na Vratislavově náměstí. Další jsou k vidění pak u Horácké galerie i u Městských lázní. Mapu kde jsou zakreslené všechny místa i s popisem cesty k nim, mohou zájemci získat v galerii, informačním centru na náměstí, ale také na webu. Vystavená díla budou zdobit Nové Město až do příští roku a končit by měla v březnu. Tato dlouhá výstavní doba je z důvodu, že chtějí pořadatelé ukázat, jak budou vystavená díla vypadat ve venkovních prostorech ve všech čtyřech obdobích. Protože letošní jaro nebylo pro konání výstav příznivé, přenášel se celý projekt právě až do roku 2022. 

  • Facebook
  • Twitter