Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Černý leden na silnicích Vysočiny pokračuje

/
/
/
1027 ZobrazeníK další smrtelné nehodě došlo v úterý 21. ledna na Vysočině. Záchranáři z Moravských Budějovic zasahovali okolo osmé hodiny ráno u dopravní nehody mezi Příštpem a Rozkoší na Třebíčsku. Už předtím se srazilo osobní auto s vlakem u Budišova.

„Řidič osobního vozidla utrpěl mnohočetná zranění neslučitelná se životem, kterým na místě nehody podlehl,“ uvedl Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby.

Už předtím zasahoval záchranáři při ranní nehodě vlaku a osobního auta v Budišově na Třebíčsku. Ke srážce došlo po šesté hodině ranní, na místo vyjeli profesionální hasiči z Velkého Meziříčí a Třebíče a drážní jednotka z Brna. Podle informací hasičů byl provoz na trati zastavený. V péči zdravotníků skončila řidička osobního auta. Nikdo z vlaku zraněný nebyl.

„Po střetu osobního vozidla s vlakem v Budišově na Třebíčsku ošetřila posádka záchranné služby jednu osobu s lehkým zraněním, která byla ponechána na místě nehody. Nikdo další zraněn nebyl,“ dodal Petr Janáček.

  • Facebook
  • Twitter