Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čaj o páté s ochutnávkou jazzu v jihlavském muzeu

/
/
/
288 ZobrazeníDalší podvečer o hudbě a s hudbou pořádá v úterý 18. června od 17.00 Muzeum Vysočiny Jihlava v muzejním Malovaném sále. S teorií a živými i reprodukovanými ukázkami vystoupí Antonín Vidlák.

Muzeum Vysočiny Jihlava pokračuje druhým podvečerem o hudbě a s hudbou Čaj o páté. Po úspěšném pořadu o Bedřichu Smetanovi tentokrát zájemcům přiblíží zcela odlišný žánr, a to jazz. O něm pojedná, zahraje a nabídne reprodukované ukázky jazzman Antonín Vidlák. Trocha teorie nikoho nezabije a možná, že tuto hudbu lépe pochopíte a přijdete jí na chuť. Zdarma se bude opět podávat čaj, pro stylové poslouchání je možné dát si na místě víno nebo kávu z přilehlé kavárny.
Místo je možné si zarezervovat na telefonu 567 573 899 nebo e-mailu pospichalova@mvji.cz . Bezplatnou rezervaci místa lze vytvořit i prostřednictvím formuláře u této akce, který naleznete na webových stránkách muzea.

  • Facebook
  • Twitter