Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Brodští zápasníci vezou čtyři medaile z mezinárodního turnaje

/
/
/
764 ZobrazeníO posledním květnovém víkendu se v maďarském Dorogu konal tradiční mezinárodní turnaj v zápase řeckořímském Diamond Cup. V mezinárodní konkurenci se prosadili i zápasníci z Havlíčkova Brodu.

Na turnaj se sjelo 110 závodníků z osmi států – Čech, Maďarska, Ukrajiny, Holandska, Švédska,  Slovenska, Moldávie a Dánska. Trenéři Zdeněk Švec, Ladislav Šnelly a Jiří Žák měli na prověrku před blížícím se Mistrovstvím Evropy dvanáct juniorů a čtyři kadety. V české reprezentaci broďáci excelovali a vybojovali čtyři medaile. Nejlépe si vedl Marcel Albini do 130 kg, který vybojoval první místo a dárkový poukaz na 10 000 forintů a dárkový koš s maďarskou uzeninou. Kadet Artur Sarkisjan v této hmotnosti do 130 kg vybojoval třetí místo. Matěj Zvolánek, který je rovněž ještě kadet skončil do 60 kg  na třetím místě a Michal Zelenka do 77 kg obsadil po těžkých a dramatických bojích také bronzovou příčku.

  • Facebook
  • Twitter