Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Brněnská formace Mucha zahraje v Brodě

/
/
/
260 ZobrazeníMnoho návštěvníků Klubu Oko v Havlíčkově Brodě bude v sobotu 15. dubna od 21.00 překvapeno kapelou Mucha, která vznikla v roce 2013. Česká punková písničkářka Nikola Muchová (narozena 19. března 1990 v Krnově) s kytarou vystupuje od svých patnácti let.

V roce 2009 vydala vlastním nákladem první studiové demo CD nazvané Chlupy. Kapela Mucha vydala čtyři vydařená alba, Slováckou Epopej (2013) , Josefene (2014), Nána (2016) a Tos Posrals (2019).

Písně Nikoly Muchové vyznačují její myšlenky na téma marnosti a ženské existence a otevřeně vypráví o svých zkušenostech s muži: Semeno, Chlapi sú kokoti, Josefene nebo Nána. Další odkazují na těhotenství a problémy s ním spojené Nepojedeš nikam a Škraloup. Kdo nezná kapelu Mucha má možnost poslechnout si ji na odkazu.

Složení skupiny Mucha: Nikola Muchová – kytara, zpěv, Petr Zavadil – kytara, Jakub Kočička – bicí a Ondřej Kvas – basová kytara.

  • Facebook
  • Twitter