Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Benefiční koncert pro Zelené srdce v Humpolci

/
/
/
799 ZobrazeníObčanské sdružení Zelené srdce patří s osmi dobrovolníky k nejmenším neziskovým organizacím působícím na Vysočině, ale i přesto pracuje na mnoha aktivitách na pomoc přírodě a památkám. Zájemci mohou činnost sdružení Zelené srdce podpořit návštěvou benefičního koncertu v neděli 11. listopadu od 18.00 v sále Muzea Dr. A. Hrdličky na Dolním náměstí v Humpolci.
Mezi náročné akce letošního roku patřilo stěhování tří mravenišť lesních mravenců nedaleko Ledče nad Sázavou, která by byla jinak zničena při stavbě silnice, nebo zajištění autobusových zastávek proti nárazu volně žijících ptáků v Humpolci a před pár dny výsadba nové aleje ovocných stromů u Mladých Bříšt.

Kříž u Horní Cerekve po obnově v letošním roce, foto: Pavel Koubek

„Podařilo se nám obnovit i další tři zapomenuté kříže a právě začínáme čistit skoro 400 ptačích budek. Jestli si myslíte, že má smysl pomáhat přírodě a památkám, můžete činnost sdružení Zelené srdce podpořit návštěvou benefičního koncertu skupiny Listověj s promítáním fotografií Jany Molnárové Toulky (nejen) Vysočinou,“ zve Pavel Koubek ze sdružení Zelené srdce.

  • Facebook
  • Twitter