Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Baseballisté Třebíč Nuclears vstoupili do nadstavby nekompromisně

/
/
/
738 ZobrazeníBaseballisté Třebíče vstoupili o víkendu do nadstavbové části o udržení extraligy nekompromisně a čtvrtému celku 1. ligy z Frýdku-Místku uštědřili devět doběhů hned v úvodu první směny.

Soupeř zaznamenal čestný bod ve třetím inningu, když při dvou outech stáhl Míček trojmetovým odpalem Gurnika z první mety. V dohrávce přidali hráči Nuclears další tři doběhy a na výsledkové tabuli svítil před začátkem čtvrté směny stav 12:1. Poté začalo Na Hvězdě vydatně pršet a oba týmy se už jen snažily co nejrychleji dospět do pátého inningu, aby mohl být zápas ukončen. Na nadhozu si za Třebíč připsal další vítězný start Lukáš Hlouch. Stejně rázně nastoupili hráči Nuclears i k odvetě na severu Moravy, odkud si vezou výhru 13:0. Také zde úřadovalo počasí a utkání bylo ukončeno pro déšť, tentokrát po šesté směně.

V dalším kole nadstavby hostí Nuclears v sobotu 28. července tým Sokol Hluboká. Na Hvězdě v Třebíči odehrají hned dvě utkání. První zápas začíná ve 13.00 a odveta pak v 16.00.

  • Facebook
  • Twitter