Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Americká jazzová zpěvačka Aimée Allen v Třebíči

/
/
/
847 ZobrazeníVe středu 15. září vystoupí od 19.00 v třebíčském Národním domě zpěvačka z New Yorku Aimée Allen. Na turné po ČR ji doprovází špičkoví hudebníci Walter Fischbacher, klávesy, Petr Dvorský, kontrabas, a Ulf Stricker, bicí.

Aimée Allen se narodila a vyrůstala v Pittsburghu v Pensylvánii. Po promoci se Aimée přestěhovala do Paříže, nyní už léta žije a působí v New Yorku s častými výjezdy do zahraničí. Její vokální projev je vždy upřímný a zvuk souboru autentický.
Ve vyzrálém zpěvaččině hlase je slyšet jak oduševnělost a životní zkušenost, tak ženská smyslnost. Jazzové standardy a bossa novy jsou stálou součástí jejího repertoáru, ale postupně se Aimée prezentuje a prosazuje i jako skladatelka, zpívající své původní písně. Většinu zpívá anglicky, část z nich francouzsky, skladby inspirované latin jazzem pak portugalsky.

Vstupenky v ceně 150 Kč jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – telefonní číslo: 568 610 013 a také online na www.mkstrebic.cz/e-vstupenky.

  • Facebook
  • Twitter