Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Alternátor v Třebíči se od 11. května opět otevře

/
/
/
634 ZobrazeníDíky uvolnění protiepidemických opatření bude moci Ekotechnické centrum Alternátor Třebíč opět navštívit veřejnost. Naposledy to bylo možné 17. prosince loňského roku, což znamená, že zavřeno bylo kvůli pandemii Covid-19 plných 143 dnů.

Otevřením se však centrum zatím nevrací ke zcela obvyklému provozu. Dočasně nebudou možné komentované programy na projekční kouli, dolaďují se i další detaily, na které budou návštěvníci při vstupu upozorněni pracovníky Alternátoru. V průběhu května pak budou novinářům i veřejnosti představeny nové expozice a také nová výstava o Janu Antonínu Baťovi.

Otevírací doba ve všední dny bude 8.00 až 16.00, v sobotu v 10.00 až 17.00 hodin, v neděli v 10.00 až 14.30. Návštěvníci budou povinni až do odvolání nosit ve vnitřních prostorách Alternátoru respirátory či chirurgické roušky a dezinfikovat si ruce.

  • Facebook
  • Twitter