Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Albert ve Ždírci nad Doubravou otevřel pro zákazníky v novém

/
/
/
1066 ZobrazeníZákazníci ždíreckého supermarketu Albert v ulici Nad Řekou si od středy 1. srpna mohou užívat nákupy v novém prostředí. Prodejna prošla komplexní modernizací, její interiér odpovídá současným trendům a nabízí zákazníkům hned několik novinek pro pohodlnější nakupování.


Nově zrekonstruovaná prodejna Albert využívá moderních technologií, které navíc výrazně snižují spotřebu energie i celkovou uhlíkovou stopu. Celý prostor nyní působí mnohem elegantněji a zboží je nově uspořádáno tak, aby usnadnilo nakupujícím výběr jejich oblíbených produktů. Díky úspornosti a vzdušnosti interiéru se zákazníci rychle a snadno zorientují v prostoru a vždy tak najdou to, co hledají, ať už jde o čerstvé ovoce a zeleninu, chléb od regionálních pekařů nebo delikatesy z tradičního pultového prodeje. „Věříme, že nakupující ve Ždírci nad Doubravou ocení také wi-fi připojení a novinku v podobě koutku Zdravě s Albertem. Najdou v něm na jednom místě desítky výrobků, které vychází vstříc zdravému životnímu stylu i speciálním nárokům zákazníků, kteří musí či chtějí jíst bez lepku, laktózy, diabeticky nebo hledají veganské, raw či produkty v bio kvalitě,“ popisuje Barbora Vanko, mluvčí obchodů Albert, a dodává: „Přejeme našim ždíreckým zákazníkům, aby pro ně byla nová prodejna příjemným místem k nákupu i setkávání.“
Supermarket ve Ždírci nad Doubravou je letos už třetí prodejnou Albert na Vysočině, která se dočkala modernizace. Své zákazníky přivítaly letos v novém také obchod v centru Jihlavy a v Třebíči.

  • Facebook
  • Twitter