Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Albert v Pacově otevřel pro zákazníky zcela v novém

/
/
/
1234 ZobrazeníZákazníci pacovského supermarketu Albert v Žižkově ulici si od středy 15. května mohou užívat nákupy v novém. Obchod se po třítýdenní přestavbě představil ve větší, modernější a přehlednější podobě.

Prodejna prošla komplexní modernizací, její interiér odpovídá současným trendům s cílem nabídnout zákazníkům pohodlnější nakupování v příjemných prostorách, a to navíc s řadou novinek včetně rozšířeného oddělení čerstvých a zdravých potravin.
Rekonstrukce trvala tři týdny, po které byla prodejna zavřená. Díky tomu jsou nyní její prostory vybaveny moderními technologiemi, které navíc výrazně snižují spotřebu energie i celkovou uhlíkovou stopu. Celý prostor působí mnohem elegantněji a zboží je nově uspořádáno tak, aby usnadnilo nakupujícím výběr jejich oblíbených produktů. Díky úspornosti a vzdušnosti interiéru se zákazníci rychle a snadno zorientují v prostoru a vždy tak najdou to, co hledají, ať už jde o čerstvé ovoce a zeleninu, chléb od regionálních pekařů nebo delikatesy z tradičního pultového prodeje. „Věříme, že nakupující v Pacově a okolí ocení také wi-fi připojení a novinku v podobě koutku Zdravě s Albertem. Najdou v něm na jednom místě desítky výrobků, které vychází vstříc zdravému životnímu stylu i speciálním nárokům zákazníků, kteří musí či chtějí jíst bez lepku, laktózy, diabeticky nebo hledají veganské, raw či produkty v bio kvalitě,“ popisuje Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert, a dodává: „Přejeme našim zákazníkům, aby pro ně byla nová prodejna příjemným místem k nákupu i setkávání.“
Řada novinek včetně kompletně nového zázemí čeká rovněž na zaměstnance pacovského obchodu.

Albert v loňském roce představil sedm desítek zrekonstruovaných supermarketů po celé České republice a stejný počet i v roce předcházejícím. Letos pokračuje stejným tempem. Od začátku roku otevřel více než desítku rekonstruovaných prodejen a modernizace v tomto roce čeká řadu malých i velkých obchodů včetně hypermarketu v jihlavském Cityparku.

  • Facebook
  • Twitter