Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočina Fest se blíží

/
/
/
1151 ZobrazeníNecelé dva měsíce zbývají do startu největšího multižánrového festivalu na Vysočině. Vysočina Fest se letos uskuteční ve dnech 1. až 4. července v amfiteátru na Heulose. Pořadatelé opět připravují program, v němž se během tří dnů představí návštěvníkům festivalu hvězdy českého a slovenského hudebního nebe.

Hudební fanoušci se tentokrát mohou těšit např. na Tomáše Kluse, Chinaski, Pražský výběr, Debbi, Lenny, Mandrage, MIG 21, Rybičky 48, Vypsanou Fixu, Václava Neckáře, Marka Ztraceného, Sebastiana či Poetiku a mnoho dalších interpretů. V jednání je stále ještě jedno velké české a jedno velké zahraniční jméno. Podrobnosti by měly být zveřejněny během května.
I letos dostane prostor již tradiční soutěž amatérských kapel, kdy organizátoři chtějí dát šanci talentům z Vysočiny, aby si zahráli na špičkové scéně s top ozvučením. Nyní je spuštěna registrace, poté bude probíhat hlasování veřejnosti a pořadí pěti nejlepších určí místo a čas jejich vystoupení. Kapela, která obsadí první místo, vyhraje dva dny v profesionálním nahrávacím studiu.

Pro nejmenší návštěvníky festivalu bude v sobotu odpoledne nachystána řada atrakcí a bohatý program, aby i děti si přišly na své.
Festival letos zatím není vyprodaný, vstupenky jsou stále k dispozici. Třídenní vstupenka nyní vyjde na 1 450 korun. Pokud se vstupenky nevyprodají, budou k prodeji na místě a třídenní vstupenka vyjde na 1 600 korun.


„Letošní novinkou bude zavedení systému bezhotovostního placení u stánků,“ zmínil organizátor festivalu Pavel Vlašín.
Pro návštěvníky, kteří si chtějí vychutnat festivalovou atmosféru ve dne i v noci, bude k dispozici stanové městečko, kde je již možné zarezervovat si místo pro svůj stan.


Další aktuální informace jsou na facebookovém profilu Vysočina Fest nebo na www.vysocinafest.cz.

  • Facebook
  • Twitter