Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Adventní jarmark v sobotu v Havlíčkově Brodě U Notáře

/
/
/
940 ZobrazeníAdventní jarmark se koná v sobotu 1. prosince od 10.00 v prostorách zahrady a podkroví U Notáře v Sázavské ulic v Havlíčkově Brodě, pořadatelé připravili až do pozdního odpoledne jarmareční program.

K vidění budou ukázky a prodej užité a ozdobné keramiky Pavla Kubáta z Veselého Žďáru, tvorba ruční papírové krajky Jiřiny Merglové ze Střížova, ukázka výroby a prodej cínovaných šperků Jany Kovačkové z Chotěboře, zdobení adventních věnců a svátečních svícnů Kytkárna pod postelí z Havlíčkova Brodu.
Ručně tkané frivolitkované krajky ukáže Alena Vyčichlová z Kohoutova, řezbářskou tvorbu zase Jiří Pulcr z Perknova, kovářské práce a kované plastiky Petr Štáfl z Uher.
Výstava představí suché pastely malířky Ivany Měkotové ze Světlé nad Sázavou, malbu a grafiku Ludmily Sadílkové z Bojanova.
Nebudou chybět ukázka paličkované krajky, nabídka vánočních ozdob, zdobení medových perníčků, výstava betlémů, především papírových, z různých koutů Čech a Moravy. Součástí bude po celý den možnost tvoření pro
děti z připravených vystřihovánek Vymaluj, vystříhej a slož si svůj papírový betlém. Pastelky, nůžky a lepidlo budou k dispozici.

  • Facebook
  • Twitter