Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

ACO otevřelo nové logistické centrum v Přibyslavi za 170 milionů

/
/
/
1275 ZobrazeníNové logistické centrum, slavnostně otevřené v pondělí 13. května ve společnosti ACO Přibyslav, představuje investici ve výši 170 milionů korun. Umožní zrychlit dodávky do celého světa a zároveň vytvořit nové zázemí pro zaměstnance.

„Ve snaze o neustálé zlepšování, inovaci a vysokou efektivitu ve výrobě postupně zavádíme automatizaci a robotizaci a v průběhu let investujeme do nejnovějších výrobních technologií. V roce 2017 a 2018 jsme investovali téměř 12 milionů euro do dalšího rozvoje ACO v ČR, což svědčí o velké důvěře, ale také závazku vůči majiteli ACO. Připraven je plán rozvoje areálu v Přibyslavi v dalších 10 letech. První z velkých investic byla v loňském roce dostavba haly Nerez,“ zmiňuje ředitel výrobního závodu Petr Mátl.

Nové logistické centrum zrychlí dodávky do celého světa a ACO zde navíc získá nové zázemí pro své zaměstnance. V nové logistické hale vzniklo 4 000 m² skladovacích prostor, osm tisíc paletových míst a 200 šatnových míst pro zaměstnance, včetně toalet a sprch. Nově vzniklou část areálu doplní 7 000 m² komunikací.

Ve více než 170miliónové investici je zahrnuta nejenom výstavba nové haly, ale také nová vrátnice, infrastruktura pro další rozvoj areálu, samočinné hasicí zařízení a mnoho dalšího. Do stavebního projektu samozřejmě byly zahrnuty produkty ACO, jako jsou polymerbetonové žlaby, nerezové trubky a podzemní odlučovače z ACO Tábor. Projekt haly od firmy BOOS plan, a. s., byl schválen na konci roku 2017. První práce pak započaly v červnu 2018.

  • Facebook
  • Twitter