Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

O víkendu na dálnici D1 na Vysočině s omezením

/
/
/
484 ZobrazeníNa dálnici D1 v úseku mezi 82. až 90. kilometrem probíhalo od sobotního rána v modernizovaném úseku 11 odstraňování provizorní mobilních svodidel a přechodného vodorovného dopravní značení.

„V sobotu 5. prosince práce probíhaly podle harmonogramu a bez větších potíží, před místem se zejména ve směru na Brno tvořily kolony, jejichž délka dosahovala čtyř kilometrů. Nemuseli jsme řešit žádnou mimořádnou událost.
V neděli práce pokračují. Směr na Prahu už jede bez omezení, ve směru na Brno zbývalo kolem poledne odstranit mobilní svodidla na zhruba čtyřech kilometrech. Pokud se tyto práce a odstranění vodorovného značení v místě nestihnou do dnešního večera, v pondělí 7. prosince ráno by měla být omezena pouze krajnice, levý a pravý jízdní pruh by měl zůstat průjezdný bez omezení. V místě dohlížejí na plynulost a bezpečnost provozu policisté z dálničního oddělení Velký Beranov,“ uvedla Dana Čírtková, krajských policistů na Vysočině.

Odstraňování provizorních svodidel na dálnici D1 v úseku 82.-90. kilometru, foto: Policie ČR
  • Facebook
  • Twitter