Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zloději se v Třebíči pokusili vyloupit prodejnu, policisté žádají veřejnost o spolupráci

/
/
/
835 ZobrazeníTřebíčští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při vyšetřování pokusu vloupání do prodejny, ke kterému došlo v listopadu v Třebíči. Do obchodu se vniknout nepodařilo, škoda vznikla majiteli na poškozených dveřích.

Policisté potřebují zjistit totožnost muže na kamerovém záznamu, který se v lokalitě pohyboval a mohl by tak poskytnout informace důležité pro prověřování případu.

„K případu došlo na konci listopadu v prodejně v části Vnitřní Město. Pachatel se pokusil vypáčit vstupní dveře prodejny, dovnitř se mu ale dostat nepodařilo a z místa poté utekl. Poškozením dveří a zárubně vznikla předběžně vyčíslená škoda deset tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Policisté vyhodnotili záznamy z kamer a zjistili, že se v lokalitě pohyboval muž a mohl by tak poskytnout důležité informace. „V zájmu prověřování by tak policisté potřebovali zjistit jeho totožnost a s žádostí o spolupráci se obracejí na veřejnost. Žádáme muže na kamerovém záznamu nebo osoby, které ho poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ dodala tisková mluvčí.

  • Facebook
  • Twitter