Zloděje nafty chytli přímo při činu – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Zloděje nafty chytli přímo při činu

/
/
/
831 ZobrazeníPolicisté dopadli muže, který se u Velkého Beranova na Jihlavsku pokusil odcizit naftu ze zaparkovaného pracovního stroje. Pachatele přistihli přímo při činu.

K případu došlo v sobotu 30. června v katastru obce Velký Beranov. „Pachatel přišel před půlnocí k zaparkovanému pracovnímu stroji, vloupal se do palivové nádrže a odcizil pětadvacet litrů motorové nafty. Pohonné hmoty odčerpal do plastových kanystrů. Při krádeži muže přistihla policejní hlídka pohotovostního a eskortního oddělení,“ popisuje policejní komisařka Jana Kroutilová s tím, že policisté podezřelého muže zadrželi a odvezli ho do policejní cely.

„Jednalo se o třiadvacetiletého muže cizí státní příslušnosti. Policisté místo činu ohledali, zadokumentovali a provedli šetření. Odcizenou naftu i věci použité ke spáchání trestného činu zajistili. Poškozením nádrže bagru vznikla škoda přibližně čtyři tisíce korun. Cizinec je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže, případ policisté dále prověřují,“ uzavřela Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter