Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zloděj ve Světlé nad Sázavou skončil v rukou policistů před vykradeným domem

/
/
/
624 ZobrazeníSvětelští policisté dopadli ve čtvrtek 4. března v Nádražní ulici ve Světlé nad Sázavou kolem třetí hodiny odpoledne pachatele, který vynášel lup z vykradeného domu. Devatenáctiletý mladík se k činu doznal, věci vydal policistům a s pouty na rukou putoval na policejní služebnu se společnou hlídkou dvou policistů obvodního oddělení a jednoho vojáka.

Mladík z Havlíčkobrodska byl navíc pod vlivem alkoholu a při dechové zkoušce nadýchal 1,28 promile alkoholu. Případ si převzali havlíčkobrodští kriminalisté a následující den na základě shromážděných důkazů zahájili jeho trestní stíhání. „Devatenáctiletý muž byl obviněn ze spáchání zločinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody,“ uvedl František Šteidl, vedoucí oddělení obecné kriminality. Muž byl už v minulosti za majetkovou trestnou činnost opakovaně odsouzen. Naposledy v únoru loňského roku, kdy mu byl uložen podmíněný trest odnětí svobody.

Zadržené věci z vloupání, archiv Policie ČR


„Muž je trestně stíhaný na svobodě a za uvedenou trestnou činnost mu hrozí až osmiletý trest odnětí svobody. Případ kriminalisté nadále vyšetřují,“ uzavřela policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Úvodní foto: Místo vloupání v Nádražní ulici ve Světlé nad Sázavou, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter