Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zloděj ukradl v Havlíčkově Brodě svodidla a výztuhy za devadesát tisíc

/
/
/
764 ZobrazeníHavlíčkobrodští policisté prověřují případ krádeže svodidel a železných výztuh z opravovaného mostu, ke kterému došlo o víkendu v Havlíčkově Brodě – Hamry. Zloděj odnesl materiál za devadesát tisíc korun.

„Ke krádeži došlo v době od odpoledních hodin soboty 20. dubna do pondělních ranních hodin. Pachatel ze staveniště mostu odcizil více než čtyřicet kusů demontovaných ocelových svodidel o celkové délce 120 metrů, dále přes čtyřicet kusů výztuh tvořených pásovinou a výztuh ve tvaru L-profilu. Svým jednáním způsobil škodu přibližně za 90 tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Po přijetí oznámení začali policisté případ prověřovat. Úkony trestního řízení jsou zahájeny pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.
„Policisté provedli důkladné šetření za účelem zjištění informací důležitých pro objasnění případu. V zájmu prověřování se obracejí na veřejnost, která by mohla poskytnout informace směřující k vypátrání odcizených věcí a dopadení pachatele.
Vzhledem k tomu, že k naložení a odvezení svodidel a výztuh bylo nutné použít odpovídající techniku, žádají policisté, aby se na tísňové lince 158 přihlásili občané, kteří zaznamenali podezřelý pohyb na staveništi a mohli by tak poskytnout informace, vedoucí k vypátrání pachatele či pachatelů.
Zároveň se obracíme na řidiče, kteří v lokalitě a blízkém okolí projížděli a mají ve svých vozidlech palubní kameru, která by krádež či převoz odcizených věcí zaznamenala, aby se také přihlásili,“ dodala Michaela Lébrová.

  • Facebook
  • Twitter