Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zapojte se do přípravy Integrované koncepce kultury a cestovního ruchu města Havlíčkův Brod do roku 2030

/
/
/
348 ZobrazeníKultura a cestovní ruch patří v Havlíčkově Brodě k důležitým oblastem, které chce radnice dlouhodobě rozvíjet. Proto se rozhodli zpracovat strategický dokument, který přinese vizi rozvoje kulturního života a cestovního ruchu do roku 2030. Mohou se do ní zapojit i obyvatelé města.

Koncepce stanoví dlouhodobé i krátkodobé cíle, opatření a jednotlivé aktivity, za pomoci kterých chce radnice těchto cílů dosáhnout. Velmi důležitým podkladem pro vypracování koncepce jsou tak i preference a priority obyvatel města. Kvůli tomu se vedení města obrací na všechny zájemce se žádostí o spolupráci. V průběhu srpna město zahájilo průzkum mezi obyvateli města, ve kterém má každý možnost vyjádřit své názory.
„Havlíčkův Brod je příjemným městem, které je často označováno jako střed Evropy a návštěvníci oceňují především jeho bohatou historii. Co nám však chybí, je využití jedinečnosti místa a posílení atraktivity města pro jeho obyvatele i návštěvníky,“ uvedl Zbyněk Stejskal, starosta města.

Dotazník je možné vyplnit na webové adrese: http://rozvoj-obce.cz/havlickuvbrod.

Tištěnou verzi dotazníku je možné získat a zároveň odevzdat na následujících místech:
Klub Oko
Městské divadlo a kino Ostrov
Turistické informační centrum
Krajská knihovna Vysočiny

Osobně pak mohou zájemci svůj názor sdělit na společném setkání u kulatého stolu, které se bude konat ve čtvrtek 5. října od 16.00 v klubu Oko.

  • Facebook
  • Twitter