Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Základní škola a Praktická škola U Trojice v Havlíčkově Brodě získala certifikáty kvality

/
/
/
1274 ZobrazeníKoncem září převzaly na Krajském úřadě Pardubického kraje učitelky ZŠ a PŠ U Trojice Renáta Koumarová a Martina Kočová certifikáty kvality za úspěšné a kvalitně vedené mezinárodní e-twinningové projekty.

Jednalo se o projekty – Kouzelný les, Malované písničky, Sedmikráska a The world in the shapes, které prezentovala učitelka školy Renáta Koumarová začátkem října v Ostravě na Národní konferenci Erasmus +/ eTwinning. Představila zde nejenom e-twinningové projekty oceněné Národní cenou, ale zejména užitečné aplikace a aktivity, které mohou pedagogové využít ve vzdělávání svých žáků. Učitelé zapojující se do e-twinningových projektů jsou pedagogové, kteří chtějí své žáky vzdělávat i jinou, zábavnější formou.
Projektová výuka se ve škole U Trojice velice osvědčila a i tento rok budou její pedagogové pokračovat v dalších projektech.

  • Facebook
  • Twitter