Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zahrádku můžete mít i na balkoně, tvrdí v novovelské společnosti

/
/
/
1781 ZobrazeníSpolečnost Plastia z Nového Veselí na Žďársku přichází v současnosti na trh se samozavlažovacími truhlíky, které jsou vhodné i pro pěstování zeleniny, v případě velkoobjemového truhlíku Berberis i pro menší ovocné stromy a keře na balkonech domů.

Na balkóně můžete bez potíží pěstovat zeleninu, bylinky nebo zmíněné jahody. Vzdát se dokonce nemusíte ani ovocných keřů a stromků. Pro pěstování na terasách a balkónech jsou ideální plastové nádoby, protože jsou lehké, snadno se s nimi manipuluje a v zimě se dobře skladují. Pokud si chcete užívat úrodu (takřka) bez starostí, použijte samozavlažovací truhlíky, které budete zalévat třikrát méně často než ty běžné. Nabídku samozavlažovacích truhlíků nabízí firma Plastia.

 

Samozavlažovací truhlík Berberis je příkladem toho, jak skvělé výrobky vznikají, když jejich tvůrci promýšlejí věci do detailů, radí se se zákazníky a společně se snaží vyřešit potíže, na které pěstitelé narážejí. Berberis vznikl ve spolupráci s profesionálními zahradníky, jeho moderní design má pak na svědomí dvojice mladých českých designérů ze studia WRKS.

Snadno ze stínu na slunce
Aby v truhlících mohly růst i vysoké rostliny, je potřeba hodně zeminy. Největší Berberis trio pojme třikrát 18 litrů substrátu a celkem 27 litrů vody. Napadlo vás někdy, jak je takový truhlík těžký? Přemístit ho je téměř nemožné. Truhlík Berberis má však odolná kolečka a užitečné madla – manipulace s ním je tedy hračka.

Právě tolik vody, kolik rostlina potřebuje
Při výrobě se myslelo také na to, že se truhlíky na balkóně musí občas vyrovnat se silným deštěm. Proto jsou opatřeny speciálním přepadem, který zabrání jejich přelití. Aby vám Berberis maximálně usnadnil práci, má důmyslný samozavlažovací systém, velkou zásobárnu vody s hladinoměrem a dostatečný otvor na zalévání.

Opravdová opora
Další silnou stránkou Berberis jsou jeho doplňky. Každá nádoba má jedinečný integrovaný systém pro upevnění rostlin. I vysokým keřům rajčat či lilkům tak zajistíte opravdu stabilní oporu.

Berberis novinka 2018
Letos se rodina Berberis rozšířila o řešení pro menší balkóny – originální samozavlažovací truhlík v délce 60 a 80 cm, který pomocí kovových háků pohodlně zavěsíte na zábradlí. Od běžných balkónových truhlíků se Berberis liší nejen důmyslným samozavlažovacím systémem, ale i moderním dvojbarevným provedením. Vložka truhlíku má jinou barvu než obal. Pastelové odstíny Plastia zdařile zkombinovala s trendy zářivými barvami.

Siesta a Mareta
Plastia nabízí i další truhlíky, díky kterým vaše balkóny nádherně rozkvetou nebo vám nabídnout vlastní úrodu. Díky samozavlažovacímu systému se nemusíte starat, ale těšit. V každém okamžiku, z každého pohledu. Siesta představuje kompaktní truhlík se samozavlažovacím systémem za velmi příznivou cenu.  Mareta patří k nejoblíbenějším samozavlažovacím truhlíkům. Její dvoudílný koncept nabízí 49 barevných kombinací.

  • Facebook
  • Twitter