Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zahrada u řeky má v Třebíči své vysoké záhony

/
/
/
1786 ZobrazeníPáteční odpoledne se na třebíčské Zahradě u řeky v Třebíči neslo v duchu vzdělávání, práce i zábavy. Zájemci se totiž mohli přijít naučit, jak se budují vysoké záhony. Od zahradní architektky Terezy Čapkové se návštěvníci dozvěděli, co všechno je na takové záhony potřeba a k čemu pak mohou sloužit. A aby nezůstalo jen u teorie, všichni si mohli celý proces vyzkoušet. Motyk se neváhali chopit jak senioři, tak maminky s malými ratolestmi.

A protože to byla práce náročná, nechyběl ani odpočinek a občerstvení u táboráku. Za jedno slunečné odpoledne tak společnými silami vznikly hned čtyři vysoké záhony, které poslouží pro výukové programy škol. Využívat je ale bude také dětský kroužek Pupalka, klub pro seniory Dobromysl nebo zájemci o komunitní zahradničení, kteří si záhon budou moci pronajmout.

Pokud byste si naše společné dílo chtěli prohlédnout, dozvědět se více o programech a akcích na zahradě, nebo jen strávit příjemné odpoledne, přijďte v pátek 27. dubna na den otevřené Zahrady u řeky.

  • Facebook
  • Twitter