Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Žáci z Dalešic si nesou vysvědčení z dukovanské elektrárny

/
/
/
3182 ZobrazeníŽáci z první až páté třídy Základní školy Dalešice si pro vysvědčení přijeli netradičně do Infocentra Jaderné elektrárny Dukovany. Energetici pro ně při této příležitosti připravili překvapení v podobě vystoupení kejklíře a kouzelníka a nechyběly ani dárečky a sladká odměna.

Poslední školní den energetici Jaderné elektrárny Dukovany přivezli dvacet dva dětí ze Základní školy z Dalešic do Infocentra, aby jim zpestřili poslední den školy. Úvodem děti v jaderné elektrárně přivítal kreslený pan Cvrček, který ukázal, jakými způsoby lze elektrickou energii vyrobit, a byl tak posledním „panem učitelem“, který dětem v letošním školním roce předal několik mouder z fyziky a přírodovědy. Pak už si slovo vzaly paní učitelky a slavnostně všem žákům předaly již netrpělivě očekávané vysvědčení.

Za hranici školního roku a prázdnin děti svým vystoupením následně přenesl kejklíř, žonglér a kouzelník, který je nakonec obdaroval i dárečky. Na cestu domů děti v horkém dni od energetiků dostaly zmrzlinu.

  • Facebook
  • Twitter